Галинка Верховинка

Галинка Верховинка (справжнє ім'я- Галина Яцентюк) – поетеса, збирачка народного фольклору і гуцульської старовини. Присвятила своє життя і творчість рідному краю.

Галинка Верховинка — незвичайної душі людина. І це підтвердять всі, хто хоча б раз мав нагоду з нею зустрітися і поспілкуватися. Така нагода випала й нам, коли пані Галина завітала в Ворохту у Відпочинковий Комплекс Оксамит та провела весь вечір з гостями комплексу. 


Гості були вражені! А коли Галинка бачить людські очі, повні сліз від зворушливої поезії чи сміху від гуморесок, це для неї – найвища нагорода.

Доброзичлива і відкрита серцем, легка і розважлива в спілкуванні, завжди так просто і ласкаво душу тобі заспокоїть, настрій підніме, і ти вже інший, бо отримав у подарунок щирий заряд верховинської енергії і сили від справжньої української Берегині Галинки Верховинки. 


 Ось так виглядає садиба-музей пані Галинки розташована у селі Ільці, поруч з Верховиною, куди можна завітати в будь-який час.  

Враховуючи позитивні відгуки задоволених гостей нашого залкладу, Галинка Верховинка буде виступати у Відпочинковому Комплексі Оксамит щотижня. Тож ласкаво просимо приєднатися та отримати незабудні враження від розповідей неймовірної Гуцулки.

П.С. Поезія Галинки Верховинки

Ой здуріла моя жінка… (гуцульська співанка)

Ой, здуріла чісто, люди,
не зіпру супругу
Прийде вечір, збираєтси
та й іде до клубу...

Ой, не будеш, моя жінко
клубами ходити
Є корови, свині, бичок
будеш обходити.

Є корови, свині, бичок
та й курочок двадціть
Схамениси моя доле
тобі не  17...

Не пустив тебе в 17,
та й тепер не будеш
Шє коровок зо дві куп'ю
за клуби забудеш

А хатної та роботи
тилько не зроблено.
Ти на вечір,куда прешси
ци ти пороблено...

Схамениси моя жінко 
про шо говорити
Не лиш з тебе.а й и з мене
мут люди смієти.

Ресурс: http://ukrainka.org.ua/halynka-verkhovynka